Kontakt - Foodie Dreamka
220
page-template-default,page,page-id-220,bridge-core-2.2.1,cookies-not-set,qode-news-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Jeśli prowadzisz restaurację i uważasz, że mogłabym ją odwiedzić w celu:

 

  • przetestowania nowej karty/wkładki sezonowej
  • przybyć na kolację degustacyjną
  • lub organizujesz inne interesujące wydarzenie

 

albo po prostu przetestowania potraw, oraz napisania recenzji – zapraszam, zaznaczam jednak, że nie polecę czegoś, co mi po prostu nie smakowało…

 

A może dopiero otwierasz nową restaurację i chciałbyś mnie zaprosić na otwarcie lokalu? 🙂 

 

Jeżeli masz w głowie jakiś  oryginalny pomysł, zajmujesz się ciekawym projektem i zastanawiasz się czy mogłabym Cię wesprzeć – udostępniając w social mediach, czy podjąć współpracę – zapraszam.

 

Jeśli chcesz zjeść w smacznym miejscu, lubisz określoną kuchnię, a nie chcesz się zawieść, jak i Twoich gości – napisz, z chęcią doradzę i “poprowadzę”.

 

Czekam również na maile z informacjami o nowych miejscach, wydarzeniach kulinarnych.

 

Jeśli znasz jakieś miejsce, które jest warte wizyty lub wiesz o jakimś nowo otwartym lokalu, o którym ja nie wiem – daj znać!

 

Zapraszam do wypełnienia formularza – nie gryzę 😉

(no chyba, że napisze do mnie jakaś smaczna potrawa 😉 )

lub do kontaktu mailowego kontakt@foodiedreamka.pl

 

ps.

Zdjęcia i teksty są moją własnością, dlatego nie zgadzam się na ich kopiowanie i publikowanie, co innego podlinkować cały post – wtedy jak najbardziej. Jeśli chcesz je gdziekolwiek wykorzystać – odezwij się do mnie.

FACEBOOK
NEWSLETTER