środa, 29 marca, 2023

SHIMAI – Kobiety dla Kobiet

Najnowsze

Jest w Poznaniu pewna restauracja, restauracja azjatycka, specjalizująca się w sushi… Jest smacznie, a jakże! Ale ja tym razem nie o tym, no może też trochę o tym 😉

Wyjątkowość tego miejsca polega na tym, że prowadzą ją same kobiety. Została założona przez dwie siostry Natalię i Joannę, do ich teamu dołączyły Paulina, Marzena i ostatnio Renata.

Natalia Czajkowska-Kulza, Joanna Klisz, Paulina Korus, Urbaniak Marzena, Renata Antos – to 5 Kobiet Shimai tworzące Shimai Sushi & Asian Food („shimai” to po japońsku „siostra”)

Tydzień temu w piątek był „Dzień Kobiet”, w tym dniu w restauracji zostało zorganizowane wyjątkowe kobiece spotkanie na które miałam przyjemność być zaproszona.

Gdy przyszłam, przy złączonych stolikach siedziało już wiele kobiet, zajęłam miejsce z widokiem „na kuchnię”/ladę – centrum dowodzenia…  i wtedy zobaczyłam… nie tylko wystrój sali (tulipany na szybach) nie tylko to, co przybywało na stół… (a było naprawdę na co patrzeć ze ślinotokiem… ) ale przede wszystkim zobaczyłam z jakim zaangażowaniem Kobiety Shimai starały się by ten wieczór był wyjątkowy… 

Zorganizowałyście to dla nas, chociaż to też było i Wasze święto…, postanowiłyście przeznaczyć ten czas/wieczór… dla nas pod hasłem „Kobiety dla Kobiet”… chciałyście zrobić coś wyjątkowego i to się zadziało!

To wszystko przełożyło się na cudowny nastrój, klimat… wspaniałą zabawę…

Tego dnia ugościłyście nas pysznościami (chipsy krewetkowe i z ciasta filo, sałatka, kurczak w panko, zestaw sushi: futomaki wegetariańskie, datemaki z krewetką w tempurze, futomaki z marynowanym łososiem, fusionroll – Yuzu fresh roll) i deserem (lodami o smaku mango z kolendrą i z owoców leśnych)

Zadbałyście o profesjonalnego barmana by raczył nas wspaniałymi drinkami. 

Był też i kelner, szarmancki, sympatyczny… 

Była muzyka na żywo… Kupiłyście specjalnie na tą okazję pianino, które oryginalnie zdobi salę… Nie spotkałam jeszcze, aby w jakiejkolwiek azjatyckiej restauracji było pianino…, wow! Pianista rewelacyjnie raczył nasze uszy wspaniałymi melodiami…

Było też losowanie voucherów do salonu kosmetycznego, i dużo śmiechu przy kalamburach. 

Jesteście Wyjątkowe, to co robicie i jak się oddajecie, nie tylko „od święta”, ale i na co dzień… swojej pracy, sprawia, że chce się do Was wracać, nie tylko po pyszne jedzenie, ale i wspaniałą atmosferę, którą tworzycie.

Dziękuję, że w tak wyjątkowy wieczór mogłam być tam z Wami Kochane Kobiety Shimai ❤️😘

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
803FaniLubię
5,011ObserwującyObserwuj

Wydarzenia

0
Co o tym myślisz? Pozostaw komentarzx